Srovnali jsme tři možnosti uchování nápojů v zimním období. Nejedná se o laboratorní test, ale spíš jen o ilustrativní srovnání tří možností, jak předejít nedostatku tekutin při zimní vyjížďce.

Do srovnání jsme zařadili klasický bidon od značky Elite, termoláhve od cyklistické značky Force a z obchodního řetězce Lidl, a nakonec i termoláhev vyšší kvality od značky Camelbak. Izolace nápojů v jednotlivých lahvích se, stejně jako cena, samozřejmě liší. Naše video vám může pomoci při rozhodování, jestli se vyplatí investovat peníze do termoláhve, nebo postačí obyčejný bidon.


V bidonech bylo po celou dobu testu stejné množství tekutiny, což se během vyjížďky obvykle nestává, ale jak už jsme psali, jde jen o srovnání, ne o laboratorní test.


Pokud vás zajímají další podobné testy, napište své tipy do komentářů pod článkem.
report_problem Našel (našla) jsi v textu chybu?
PetrMazura 
clear
Proč se Ti článek nelíbí?
Odeslat zpětnou vazbu
Formulář se odesílá
Komentáře

Momentálně se tu nenacházejí žádné komentáře

Abys viděl(a) celou diskusi, musíš být přihlášený/á.
Formulář se odesílá
Přidej komentář
Formulář se odesílá
Podobné videa
Lysá hora: souboj se sněhovou královnou
Lysou horu, nejvyšší vrchol moravskoslezských Beskyd, je asi zbytečné nějak dlouze představovat.
Reklama na podzim: 2000 metrů barev a výhledů
Vyjedu až na vrchol Ondřejníku? A co je lepší? Palkovické hůrky nebo Ondřejnický masiv? Zalesněné kopce s podzimní atmosférou, nebo pořádné otevřené výhledy? A co takhle spojit oboje do jedné jízdy?
Od partyzána k prameni přes dvě rozhledny: Miloňová a Súkenická
Trasy, jako je tato, mě baví nejvíc. Zážitky koncentrované do relativně krátké vzdálenosti, na které si projedu místa a úseky, kde jsem ještě nebyl a ještě si přitom slušně zamakám.
keyboard_arrow_up